فروشگاه توریست کمپینگ با هدف ارائه بهترین محصولات و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شده است.

هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که همه افراد، از هر قشر جامعه، بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

شعار سایت

حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست

فروشگاه آنلاین توریست کمپینگ

خرید و قیمت میز و صندلی توریست


چرا توریست کمپینگ؟

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش توریست کمپینگ این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. در ضمن، سیستم پشتیبانی این فروشگاه، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالا و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد. تلاش بر این داریم تا فضایی مناسب را برای خرید شما فراهم نماییم. خرید و قیمت میز و صندلی توریست. 

صندلی تاشو سفری توریست کمپینگ، وسیله ای بسیار مناسب در مسافرت، تفریحگاه و پیک نیک، فضای بیرون ویلا، کنار دریا برای صرف غذا. صندلی تاشو سفری توریست کمپینگ یک محصول زیبا و کاربردی و با کیفیت ساخت بسیار بالاست. که می تواند برای شما راحتی و آسایش بسیار خوبی در زمان سفر و تفریح ایجاد کند. در محیط های خارج شهری کمتر پیش می آید که بتوان جای مناسبی برای نشستن پیدا کرد. و دقیقا در چنین شرایطی داشتن یک صندلی سفری تاشو موثر خواهد بود. داشتن ساختار تاشو برای این نوع صندلی باعث میشود تا شما در زمان حمل آن با مشکلی مواجه نشوید. ما برای راحت تر کردن جا به جایی این محصول یک کیف دوشی نیز بهمراه صندلی عرضه می نمایم.

باز و بسته کردن صندلی نیز به دلیل طراحی مناسب آن کار بسیار سهل و آسانی بوده و می توان به سرعت آن را باز و بسته کرد. بر روی دسته صندلی یک جیب توری قرار داده شده است. که محل مناسبی جهت قرار دادن وسایلی مانند بطری آب و نوشابه و یا لیوان خواهد بود. در طرفین نشیمنگاه نیز جیبی وجود دارد. که بتوان وسایل مورد نیاز را در دسترس قرار داد. پارچه از جنس آکسفورد و فریم فلزی رنگ استاتیک برای محصول مقاومت خوبی ایجاد کرده است. و به عمر و دوام بسیار مناسب و بالایی منجر می شود. این استحکام تا حدی ست که فردی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم هم با خیالی راحت و آسوده می تواند به راحتی برروی این صندلی به استراحت بپردازد.

۰
نیروی انسانی
۰
سال تجربه کاری
۰ %
رضایت مشتریان
۰ +
پروژه در دست اجرا
۰
پروژه انجام شده

اخبار و مقالات توریست کمپینگ

خرید و قیمت میز و صندلی توریست

همکاران توریست کمپینگ
همکاران توریست کمپینگ
همکاران توریست کمپینگ