انواع میز و صندلی تاشو

1 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

انواع میز و صندلی تاشو

انواع میز و صندلی تاشو، یکی از قدیمی ‌ترین و بهترین گزینه ‌ها برای صرف وعده‌های غذایی موقت هستند. تقریبا می‌شود ادعا کرد که در هر خانه‌ای میز یا صندلی تاشو وجود دارد. که دلیل آن چیزی جز کاربرد فراوان مدل های مختلف میز و صندلی تاشو نیست.

معمولا برای برپایی مراسم ‌هایی که در مبلمان فضای باز برگزار می ‌شوند از سرویس‌های میز و صندلی تاشو رستورانی استفاده می‌ شود. که مزیت آن امکان جمع آوری و حمل و نقل راحت صندلی و میز تاشو است.میز و صندلی از ضروری ترین وسایل کمپینگ می‌باشد.

انواع میز و صندلی تاشو

انواع و خرید میز و صندلی تاشو

مدل ‌های مختلفی از میز و صندلی تاشو توسط تولیدکننده‌ ها ساخته و در بازار عرضه می‌ شوند. به همین منظور برای خرید انواع میز و صندلی تاشو بهتر است با انواع آن و مزیت ‌های هر کدام آشنا شوید.

میز و صندلی‌ های تاشو از جنس‌ های مختلف و برای کاربردهای گوناگون ساخته می‌ شوند. و به گروه‌ های مختلفی زیر تقسیم می ‌شوند.

انواع میز و صندلی تاشو فلزی

این نوع میز و صندلی کاربرد فراوانی در مراسم و مجالس مختلف داشته و معمولا ظاهری ساده و جمع و جور دارند. مزیت اصلی ست‌ های میز و صندلی تاشو، امکان تعمیر ساده‌ آن‌ هاست.

انواع میز و صندلی تاشو پلاستیکی

با توجه به کاربرد فراوان مواد پلیمری و پلاستیکی، این روزها از اکثر وسایل یک نسخه ‌ی پلاستیکی نیز ساخته می‌ شود. مزیت‌هایی که برای این نوع می‌ توان به آن اشاره کرد، وزن کم، تنوع مدل فراوان و پایین بودن قیمت انواع میز و صندلی تاشو پلاستیکی است.

انواع میز و صندلی تاشو چوبی

چوب یکی از موادی است که حس گرما و انرژی طبیعت را به محیط القا می‌کند. و خیلی از افراد ترجیح می ‌دهند به جای استفاده از میز و صندلی‌ های سرد فلزی و پلاستیکی، از نوع چوبی آن‌ ها استفاده کنند. همراه داشتن یک انواع میز و صندلی تاشو مسافرتی چوبی، یکی از مواردی است که مسیر سفر را لذتبخش‌ تر می ‌کند.

انواع میز و صندلی تاشو بالکن

با توجه به محدودیت فضای برخی از تراس ‌ها چیدمان ست میز و صندلی معمولی باعث دشواری رفت و آمد می ‌شود؛ بهترین راهکار استفاده از میز و صندلی تاشو تراس یا بالکن است که می‌ توان به راحتی در مواقع عدم استفاده، آن‌ ها را جمع کرد و یک گوشه قرار داد.

انواع میز و صندلی تاشو مسافرتی

در خرید صندلی تاشو مسافرتی یکی از کاربردها اصلی میز و صندلی‌ های تاشو، استفاده از آن ‌ها در هنگام سفر است. مدل‌ های میز و صندلی سفری تاشو طوری طراحی شده‌ اند که به راحتی در قسمت باربند یا صندوق جا گرفته و فضای کمی را اشغال می ‌کنند. اگر جز افراد همیشه در سفر هستید، خرید انواع میز و صندلی تاشو مناسب را به شما توصیه می‌ کنیم.

قیمت میز و صندلی تاشو کمپینگ

با توجه به مطالبی که گفته شد تنوع زیاد باعث به متغیر بودن قیمت مدل ‌های مختلف ست میز و صندلی تاشو می‌شود. به طوری کلی قیمت انواع میز و صندلی تاشو چوبی با توجه به بالا بودن قیمت متریال مصرفی و پیچیدگی بیشتر تولید، بالاتر از سایر انواع است. اگر هم به دنبال میز و صندلی تاشو ارزان قیمت هستید، پیشنهاد ما خرید میز و صندلی تاشو پلاستیکی است.

1 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.