فست فایر هیربد

فست فایر هیربد برندی شناخته شده در حوزه تولید تخصصی استارتر آتش برای برپایی آتش می‌باشد. این شرکت محصولاتی با کیفیت و طبیعت دوست تولید کرده که جایگزینی بسیار مناسب برای ژل آتشزن و الکل است. همچنین محصولات فست فایر در مقایسه با نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسب تری دارد.

جایگزین الکل و ژل آتشزن

همانطور که می‌دانید ژل آتشزن و الکل دارای بو و مواد شیمیایی مضر برای بدن می‌باشد و از لحاظ قیمتی در مقابل فست فایر مقرون به صرفه نیست. مکعب آتشزا، کنف آتشزا و پوشال آتشزا از محصولات فست فایر هیربد هستند که بدون دود و بو می‌باشند.

مکعب آتشزا

مکعب آتشزا دارای بسته های ۶ عددی و ۱۰ عددی می‌باشد. هر کدام از مکعب ها ۱۷ دقیقه به تنهایی می‌سوزند که برای برپایی آتش و منقل شما کفایت می‌کند.

کنف آتشزا

این محصول دارای بسته های ۵ تایی است که هر کدام به تنهایی ۱۲ دقیقه می‌سوزند و قابلیت خاموش کردن پس از استفاده را دارد و همچنین کنف آتشزا در مقابل باد بسیار عملکرد خوبی دارد. به خصوص برای کوهنوردی به دلیل وزن پایین و اشتعال پذیری در قله مناسب است و یکی از لوازم کوهنوردی ضروری به حساب می‌شود.

پوشال آتشزا

 بسته های پوشال آتشزا در دو وزن ۸۵ و ۱۷۵ گرمی عرضه می‌شود. از خصوصیات این محصول قابلیت داشتن آتشی گسترده به جای متمرکز می‌باشد.

مکعب آتشزا در توریست کمپینگ

محصولات فست فایر هیربد